
Mudel LG Alates Lucky Miner kaevandamine scrypt Algoritm maksimaalse hashrate'iga 11 MH/s energiatarbimise korral 12W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 0.00 | $ 0.14 | $ 1.73 |
| Elekter | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| Kasum | -$ 0.01 | -$ 0.21 | -$ 2.48 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12W±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Tootja | Lucky Miner |
| Mudel | LG |
| Tuntud ka kui | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Avalda | May 2026 |
| Suurus | 109 x 99 x 45mm |
| Kaal | 370G |
| Müratase | 38db |
| Võimsus | 12W |
| Kasutajaliides | WiFi 2.4G |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |